Login | Adauga site | Contact

Cupa Romaniei la fotbal 2020

Programul turului 4 al Cupei Romaniei, editia nationala 2020/2021:

marti, 20 octombrie 2020, ora 14:30
Viitorul Selimbar 0-3 Universitatea Cluj
Dacia Unirea Braila 1-2 SCM Gloria Buzau
Progresul Spartac 3-2 Rapid
ACSO Filiasi 0-4 U Craiova 1948 SA

miercuri, 21 octombrie 2020, ora 14:30
CSC Sanmartin 4-3 Fotbal Comuna Recea
Soimii Lipova 0-1 Ripensia Timisoara
CSC Ghiroda si Giarmata Vii 3-4 ASU Politehnica Timisoara
SR Municipal Brasov 0-1 FK Csikszereda
Somuz Falticeni 0-4 ACSM Ceahlaul Piatra Neamt
Husana Husi 1-0 CSM Focsani
Axiopolis Sport Cernavoda 1-1(3-5) Farul Constanta
Mostistea Ulmu 1-2 Dunarea Calarasi
Metaloglobus Bucuresti 1-2 Petrolul Ploiesti
Concordia Chiajna 1-0 CS Mioveni
CSM Slatina 0-0(8-9) Turris Oltul Turnu Magurele
Viitorul Daesti 1-2 Viitorul Pandurii Targu Jiu

Turul 3 al Cupei Romaniei

Marti, 6 octombrie

CS Gloria Lunca-Teuz Cermei - CS Soimii Lipova
CSC Ghiroda si Giarmata Vii 4-2 CSC Dumbravita
AFC Unirea 1924 0-2 ACS Viitorul Selimbar
CSM Alexandria 0-3 CSM Slatina
SC Popesti-Leordeni 0-1 AFC Progresul 1944 Spartac
AFC Odorheiu Secuiesc 0-2 AFK Csikszereda Miercurea Ciuc

Miercuri, 7 octombrie

CSA Axiopolis Sport Cernavoda - AS FC Agricola Borcea
ACS Mostistea Ulmu 3-1 AFC Unirea 04 Slobozia
ACS Dacia Unirea Braila 4-0 CS Faurei
AFC Metalul Buzau 0-2 CSM Focsani 2007
ACS Husana Husi 2-1 CS Stiinta Miroslava
ACSM Ceahlaul Piatra Neamt - CS Aerostar Bacau
ACS Somuz Falticeni 2-0 ACS Foresta Suceava
AS FC Pucioasa 1-1(2-4) ACS SR Municipal Brasov
CS Afumati 2-3 CS Concordia Chiajna
CS Viitorul Daesti 2-2(4-3) ACS Vedita Colonesti M.S.
U Craiova 1948 SA 1-1(5-3) Clubul Sportiv Muncitoresc Resita
CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei 1-2 CSC Sanmartin
CS Minaur Baia Mare - ACS Fotbal Comuna Recea

Joi, 8 octombrie

ACSO Filiasi 2-0 CS Pandurii Lignitul Targu Jiu
FC Unirea Dej 0-2 AS FC Universitatea Cluj

Runda 2 se desfasoara pe 22 septembrie

FC Unirea Dej 7-0 ACS Unu Fotbal Club Gloria
CSM Sighetu Marmatiei 1-2 CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei
CSC Sanmartin 8-7 CS Luceafarul Oradea
CS Crisul Chisineu Cris 0-2 CS Soimii Lipova
CS Gloria Lunca-Teuz Cermei 3-1 ACS Progresul Pecica
ACS Pobeda Star Bisnov 0-1 CSC Dumbravita
CSC Ghiroda si Giarmata Vii 4-1 CS Hunedoara
CS Unirea Ungheni 2018 0-1 AFC Odorheiu Secuiesc
ACS Industria Galda - AFC Unirea 1924
CSO Cugir 3-4 ACS Viitorul Selimbar
CS Viitorul Daesti 5-0 ACS Flacara Horezu
CS Sporting Rosiori 2008 - CSM Alexandria
ACS Unirea Bascov - ACS Vedita Colonesti M.S.
ASC Olimpic Zarnesti - ACS SR Municipal Brasov
AS FC Pucioasa 2-1 CSM Flacara Moreni
AFC Metalul Buzau 7-6 CS Blejoi
CSA Steaua Bucuresti 0-1 SC Popesti-Leordeni
CS Tunari 0-3 CS Afumati
AS FC Agricola Borcea 3-1 ACS Inainte Modelu
CS Victoria Cumpana - CSA Axiopolis Sport Cernavoda
ACS Recolta Gheorghe Doja 2-3 CS Faurei
ACS Dacia Unirea Braila 4-1 CS Viitorul Ianca
ACS Suporter Club Otelul Galati 0-1 CSM Focsani 2007
ACS Husana Husi 2-1 CS Sporting Liesti
CSM Bacau 0-4 ACSM Ceahlaul Piatra Neamt
CSM Pascani 0-2 CS Stiinta Miroslava
ACS Somuz Falticeni - CSM Bucovina Radauti


Turul 1 programat pe 9 septembrie

ACS Minerul Costesti 0-5 CS Viitorul Daesti
CS Jiul Rovinari 2016 – ACSO Filiasi
CSM Jiul Petrosani – CS Gilortul Targu Carbunesti
Club Sportiv Municipal Deva 0-1 CSC Ghiroda si Giarmata Vii
ACS Pobeda Star Bisnov 4-2 ACS Fortuna Becicherecu Mic
ACS Poli Timisoara 2-2(2-4) CS Gloria Lunca-Teuz Cermei
CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei 1-1(7-6) SCM Zalau
CS Universitatea Alba Iulia 1-1(2-4) AFC Unirea 1924
CS Sanatatea Servicii Publice Cluj-Napoca 2-4 FC Unirea Dej
CS Ariesul Mihai Viteazu 0-3 ACS Industria Galda
CS Unirea Ungheni 2018 4-1 ACS Sticla Ariesul Turda
AFC Odorheiu Secuiesc 2-0 CSM Avantul Reghin
ACS KSE Targu Secuiesc 1-1(3-5) ACS SR Municipal Brasov
ASC Olimpic Zarnesti 1-0 ACS Olimpic Cetate Rasnov
AS Gloria 2015 Cornesti – AS FC Pucioasa
SCM Dunarea 2020 Giurgiu 1-7 CS Sporting Rosiori 2008
CSA Steaua Bucuresti 6-0 CS Balotesti
ACSM Oltenita – AS FC Agricola Borcea
CSM Ramnicu Sarat 1-2 AFC Metalul Buzau
CS Victoria Cumpana – CS Poseidon Limanu-2 Mai
AS Infratirea Jilavele 1-3 ACS Recolta Gheorghe Doja
CS Medgidia – CSA Axiopolis Sport Cernavoda
Flacara Mihail Kogalniceanu 0-4 ACS Dacia Unirea Braila
ACS Victoria Traian – CS Faurei
CSM Vaslui 0-5 ACS Husana Husi
CSL Victoria Gugesti 0-4 CS Sporting „„Liesti
AFCS Viitorul Curita – CSM Bacau
CSM Pascani – FC Ozana Targu Neamt
CS Dante Botosani 0-3 ACS Somuz Falticeni
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare 0-1 CSM Sighetu Marmatiei

24.10.2020
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
24.10.2020 Cupa Romaniei la fotbal 2020
23.10.2020 Playoff Euro 2020
20.10.2020 Management Financiar
15.10.2020 Liga Natiunilor meciul 3&4
07.10.2020 NBA playoffs
03.10.2020 Grupe Liga Campionilor si Liga Europa
02.10.2020 Next Step Android
01.10.2020 Teste si atestari Educatie Continua
16.09.2020 Melodiile toamnei
16.09.2020 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 2021


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2020 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting