Login | Adauga site | Live | Contact

Cupa Romaniei la fotbal

Grupe Cupa Romaniei

Grupa A: Corvinul Hunedoara, Progresul Pecica, Chindia, Hermannstadt, Sepsi, Petrolul
Grupa B: CSA Steaua, CSM Alexandria, U Cluj, FC Botosani, Rapid, CFR Cluj
Grupa C: Zalau, FC Bihor, Otelul Galati, Dinamo, FCU 1948 Craiova, FCSB
Grupa D: Gloria Buzau, CS Tunari, UTA Arad, FC Voluntari, Farul, Universitatea Craiova



Etapa 1: 3b-1b; 2b-1a; 3a-2a
Etapa 2: 2a-1b, 3a-1a, 3b-2b
Etapa 3: 1a-1b, 2a-2b, 3a-3b

Playoff 30.08.2023

Metaloglobus Bucuresti - Dinamo 1948
ACS FC Bacau - Otelul Galati
Unirea Slobozia - Hermannstadt
CSC Dumbravita - UTA Arad
Ceahlaul Piatra Neamt - Universitatea Cluj
SCM Zalau - Politehnica Iasi
CSC 1599 selimbar - FC Voluntari
CS Mioveni - FC Botosani
Progresul Pecica - Viitorul simian
FC Bihor Oradea - Campionii FC Arges
CSM Alexandria - Concordia Chiajna
Unirea Dej - CSA Steaua
Viitorul Ianca - CS Tunari
Phoenix Buzias - Chindia Targoviste
Corvinul 1921 Hunedoara - AFK Csikszereda
CSM Deva - Gloria Buzau

16.08. 17:30 Axiopolis Cernavoda Unirea Slobozia
16.08. 17:30 Bucovina Radauti Ceahlaul P. Neamt
16.08. 17:30 Campulung CSC 1599 selimbar
16.08. 17:30 CS Afumati Concordia Chiajna
16.08. 17:30 CS Blejoi Chindia Targoviste
16.08. 17:30 CSM Alexandria CSM Slatina
16.08. 17:30 CSO Plopeni Gloria Buzau
16.08. 17:30 Dunarea Calarasi CSA Steaua Bucuresti
16.08. 17:30 FC Bacau Brodoc
16.08. 17:30 Ghiroda & Giarmata Vii CSC Dumbravita
16.08. 17:30 Jiul Petrosani Corvinul Hunedoara
16.08. 17:30 Odorheiu Secuiesc Csikszereda M. Ciuc
16.08. 17:30 Phoenix Buzias CSM Resita
16.08. 17:30 Progresul Pecica Soimii Lipova
16.08. 17:30 Sanatatea Cluj FC Bihor
16.08. 17:30 Tunari Progresul Spartac
16.08. 17:30 Unirea Ungheni Unirea Dej
16.08. 17:30 Univ. din Alba Iulia CSM Deva
16.08. 17:30 Viitorul Ianca Metalul Buzau
16.08. 17:30 Viitorul Simian ACS Viitorul Tg. Jiu
16.08. 17:30 Zalau Minaur Baia Mare
17.08. 17:30 Ramnicu Valcea CS Mioveni
17.08. 17:30 Vedita Colonesti FC Arges

09.08. 17:30 ACS Targu Mures 1898 Unirea Ungheni
09.08. 17:30 Baile Felix FC Bihor
09.08. 17:30 Brodoc Sporting Liesti
09.08. 17:30 Bucovina Radauti Foresta Suceava
09.08. 17:30 Crisul Chisineu Cris Soimii Lipova
09.08. 17:30 CSM Ramnicu Sarat CS Blejoi
09.08. 17:30 CSM Satu Mare Minaur Baia Mare
09.08. 17:30 FC Bacau CSM Bacau
09.08. 17:30 Flacara Moreni CSO Plopeni
09.08. 17:30 Ghiroda & Giarmata Vii Ripensia Timisoara
09.08. 17:30 Gloria Baneasa Dunarea Calarasi
09.08. 17:30 Ineu Progresul Pecica
09.08. 17:30 Jiul Petrosani Flacara Horezu
09.08. 17:30 Lupac CSM Resita
09.08. 17:30 Odorheiu Secuiesc FC Brasov
09.08. 17:30 Olimpic Zarnesti Campulung
09.08. 17:30 Orasului Geoagiu CSM Deva
09.08. 17:30 Paulesti Metalul Buzau
09.08. 17:30 Phoenix Buzias Politehnica Timisoara
09.08. 17:30 Ramnicu Valcea Viitorul Daesti
09.08. 17:30 Sanatatea Cluj Viitorul Cluj
09.08. 17:30 Somuz Falticeni Ceahlaul P. Neamtt
09.08. 17:30 Unirea Bascov CS Afumati
09.08. 17:30 Univ. din Alba Iulia Metalurgistul Cugir
09.08. 17:30 Vedita Colonesti Petrolul Potcoava
09.08. 17:30 Viitorul Ileana Popesti Leordeni
09.08. 17:30 Viitorul Ianca Unirea Branistea
09.08. 17:30 Viitorul Simian CSO Filiasi
09.08. 17:30 Zal?u Gloria 2018 Bistrita
09.08. 19:00 Axiopolis Cernavoda Amara

Viitorul simian - Gilortul Targu Carbunesti
Retezatul Hateg - Jiul Petrosani
Progresul Ezeris - Vointa Lupac
Pobeda Star Bisnov - Phoenix Buzias
Avantul Periam - Progresul Pecica
Gloria Lunca Teuz Cermei - ACB Ineu
CS Diosig Bihardioszeg - Crisul Chisineu Cris
Sportul simleu Silvaniei - Lotus Baile Felix
Victoria Carei - SCM Zalau
CSM Sighetu Marmatiei - CSM Olimpia Satu Mare
Viitorul Cluj - Minerul Ocna Dej
CS Ocna Mures - Sanatatea Cluj
CS Universitar din Alba Iulia - CSM Unirea Alba Iulia
CS Gloria al Orasului Geoagiu - Aurul Brad
FC Avrig - Metalurgistul Cugir
ACS Muscelul Campulung Elite - Olimpic Cetate Rasnov
Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti
AFC Odorheiu Secuiesc - SR Brasov
Avantul Reghin - ACS Targu Mures
Viitorul Darabani - Bucovina Radauti
somuz Falticeni - stiinta Miroslava
CSM Vaslui - Rapid Brodoc
KSE Targu Secuiesc - CSM Bacau
FC Bacau - Aerostar Bacau
CSM Focsani - Sporting Liesti
Dacia Unirea Braila - Viitorul Ianca
CS Amara - Recolta Gheorghe Doja
Vointa Limpezis - CS Paulesti
CS Axiopolis Cernavoda - Agricola Borcea
Gloria Baneasa - Gloria Albesti
Dunarea Calarasi - Inainte Modelu
Viitorul Ileana - CS Dinamo Bucuresti
Petrolul Potcoava - Cetatea Turnu Magurele
Vedita Colonesti - Sporting Rosiori
FC Pucioasa - Flacara Moreni
Unirea Bascov - Real Bradu
SCM Ramnicu Valcea - Minerul Costesti
Cozia Calimanesti - Flacara Horezu

06.09.2023
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
21.05.2024 Carti OpenCourseware
20.05.2024 Playoff NBA
13.05.2024 Campionatul European de fotbal 2024
10.05.2024 Concursul Eurovision 2024
07.05.2024 Copa America 2024
08.02.2024 Liga Natiunilor la fotbal
08.12.2023 Calendar 2024
06.09.2023 Cupa Romaniei la fotbal
01.09.2023 Grupe cupe europene
09.02.2023 Teste si atestari Educatie Continua


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre sport | TV
© 2009-2024 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting