Login | Adauga site | Contact

Euro2021

Grupa A: Turcia, Italia, Tara Galilor, Elvetia
Grupa B: Danemarca, Finlanda, Belgia, Rusia
Grupa C: Olanda, Ucraina, Austria, Macedonia de Nord
Grupa D: Anglia, Croatia, Scotia, Cehia
Grupa E: Spania, Suedia, Polonia, Slovacia
Grupa F: Ungaria, Portugalia, Franta, Germania

Programul complet al grupelor:

Vineri, 12 iunie
Grupa A: Turcia - Italia, de la ora 21:00, la Roma
Sambata, 13 iunie
Grupa A: Tara Galilor - Elvetia, de la ora 15:00, la Baku
Grupa B: Danemarca - Finlanda, de la ora 18:00, la Copenhaga
Grupa B: Belgia - Rusia, de la ora 21:00, la Sankt Petersburg
Duminica, 14 iunie
Grupa D: Anglia - Croatia, de la ora 15:00, la Londra
Grupa C: Austria - Macedonia de Nord, de la ora 18:00, la Bucuresti
Grupa C: Olanda - Ucraina, de la ora 21:00, la Amsterdam
Luni, 15 iunie
Grupa D: Scotia - Cehia, de la ora 15:00, la Glasgow
Grupa E: Polonia - Slovacia, de la ora 18:00, la Dublin
Grupa E: Spania - Suedia, de la ora 21:00, la Bilbao
Marti, 16 iunie
Grupa F: Ungaria - Portugalia, de la ora 18:00, la Budapesta
Grupa F: Franta - Germania, de la ora 21:00, la Munchen
Miercuri, 17 iunie
Grupa B: Finlanda - Rusia, de la ora 15:00, la Sankt Petersburg
Grupa A: Turcia - Tara Galilor, de la ora 18:00, la Baku
Grupa A: Italia - Elvetia, de la ora 21:00, la Roma
Joi, 18 iunie
Grupa C: Ucraina - Macedonia de Nord, de la ora 15:00, la Bucuresti
Grupa B: Danemarca - Belgia, de la ora 18:00, la Copenhaga
Grupa C: Olanda - Austria, de la ora 21:00, la Amsterdam
Vineri, 19 iunie
Grupa E: Suedia - Slovacia, de la ora 15:00, la Dublin
Grupa D: Croatia - Cehia, de la ora 18:00, la Glasgow
Grupa D: Anglia - Scotia, de la ora 21:00, la Londra
Sambata, 20 iunie
Grupa F: Ungaria - Franta, de la ora 15:00, la Budapesta
Grupa F: Portugalia - Germania, de la ora 18:00, la Munchen
Grupa E: Spania - Polonia, de la ora 21:00, la Bilbao
Duminica, 21 iunie
Grupa A: Italia - Tara Galilor, de la ora 18:00, la Roma
Grupa A: Elvetia - Turcia, de la ora 18:00, la Baku
Luni, 22 iunie
Grupa C: Macedonia de Nord - Olanda, de la ora 18:00, la Amsterdam
Grupa C: Ucraina - Austria, de la ora 18:00, la Bucuresti
Grupa B: Rusia - Danemarca, de la ora 21:00, la Copenhaga
Grupa B: Finlanda - Belgia, de la ora 21:00, la Sankt Petersburg
Marti, 23 iunie
Grupa D: Cehia - Anglia, de la ora 21:00, la Londra
Grupa D: Croatia - Scotia, de la ora 21:00, la Glasgow
Miercuri, 24 iunie
Grupa E: Slovacia - Spania, de la ora 18:00, la Bilbao
Grupa E: Suedia - Polonia, de la ora 18:00, la Dublin
Grupa F: Germania - Ungaria, de la ora 21:00, la Munchen
Grupa F: Portugalia - Franta, de la ora 21:00, la Budapesta

13.11.2020
  curs oferit de: curs-valutar-bnr.ro
03.12.2020 Campionatul European de handbal feminin
03.12.2020 Cupa Romaniei la fotbal 2020
24.11.2020 Top 5 supercomputers
19.11.2020 Liga Natiunilor Meciul 5&6
16.11.2020 Management Financiar
13.11.2020 Euro2021
13.11.2020 Teste si atestari Educatie Continua
23.10.2020 Playoff Euro 2020
15.10.2020 Liga Natiunilor meciul 3&4
07.10.2020 NBA playoffs


Urmatoarele  


 

USH | Confidentialitate | Despre | TV
© 2009-2020 Toate drepturile rezervate granat-serv.ro | Gazduit de Globehosting